הדפסה על קנבס 50X130

הדפסה על קנבס 50X130 להדפסת תמונות פנורמיות

מתחשק לכם תמונה של קו האופק של תל אביב, פיסה מהכותל המערבי כמעט בגודל אמיתי? רוצים את מנהטן, פריז או רומא לנגד עיניכם כל הזמן?

בעזרת הדפסה על קנבס בגודל 50X130, אתם יכולים ליהנות מתמונה כזו בבית או במשרד.

מהם צילומים פנורמיים ומדוע להדפיס על קנבס?

צילומים פנורמיים כאלה ואחרים, הם מאוד פופולאריים בזכות הייחודיות והאיכותיות שלהם. תמונות אלו מעטרות לא מעט בתים ומשרדים, הם משמשים הן לעיצוב ויופי אך לא פעם הם משמשים גם לצורך קידום מכירות ושיווק, למשל, אם אנחנו עוסקים בשיווק נדל"ן, הרי שתמונות אלו יכולות לעזור לנו בתצוגה של המבנים אותם בנינו במהלך השנים. כמו כן, הם יכולים לעזור לנו לשווק ולמכור מוצרים וחפצים שונים, לצד תמונות בגדלים אחרים, אנחנו יכולים להשתמש בצילומים פנורמיים בגודל של 50X130.

איך מדפיסים תמונות פנורמיות על קנבס?

עבודה על הדפסה על קנבס בגודל זה היא מאוד פשוטה, אתם שולחים אלינו קובץ עם התמונה, אנחנו עוברים עליה באמצעות תוכנה מיוחדת שעוזרת לנו לשפר את איכות התמונה ובפרט את איכות הצבעים בתמונה, ולאחר מס' ימי עבודה, אתם מקבלים את התמונה מודפסת על גבי קנבס (במשלוח או באיסוף עצמי).

את התמונה תוכלו לתלות היכן שאתם רוצים, עם זה בבית, במשרד, בחנות, או בכל מקום אחר. אתם יכולים לבחור מסגרת לתמונה וכן במידה ואתם מעוניינים ניתן גם להתקין מעליה זכוכית שתגן עליה. ההדפסה עצמה מחזיקה מעמד זמן רב ואין לכם מה לחשוש שהצבע או החומר ייהרס.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים – הדפסות ואטרקציות לאירועים