תמונות על קנבס

מה HA עניין עם כל HA קנבס הזה?

חיוכים – קנבס, מגנטים ואטרקציות לאירועים (לשעבר: HAHACANVAS) היא חברה המתמחה בתחום הדפסות תמונות על קנבס, הדפסות על זכוכית, הדפסות מגנטים ואספקת אטרקציות לאירועים חגיגיים.

באמצעות תמונות על קנבס או הדפסות על זכוכית אנחנו מאפשרים לכל תמונה להפוך להשראה. 

אתם מעלים את התמונה ואנחנו הופכים אותה לבלתי נשכחת. אנו מאמינים שתמונה אחת טובה יכולה לעשות את כל ההבדל. יתרה מזאת, תמונות קנבס בעלות כוח אדיר להשפיע על האווירה, להוסיף צבע ולרגש.

חיוכים – אטרקציות לאירועים, נמצאת תחת חסותה של חברת “חיוכים מזכרות ילדות” – הבית השלם לכל הפתרונות בתחומי צילום ודפוס, החל ממתנות מקוריות לגני ילדים, הדפסה על מוצרי סובלימציה, הפקת מגנטים לאירועים, צילום גני ילדים, בתי ספר וכלה בהמרת קלטות וידאו לדיסק .

מבחינתנו קנבס טוב הוא תולדה של:

  • ייחודיות – אתם שולחים תמונות שלכם להדפסה, תמונות שאתם צלמתם, תמונות שחשובות ומרגשות אתכם ואנחנו הופכים אותם לקנבס יפיפה.
  • איכות – הן מבחינת הציוד המתקדם ,מדפסת EPSON ULTRACHROME K3 ובדי קנבס וצבעים מקוריים של EPSON, מסגרת עובי 3.5 ס”מ, והן מבחינת הצוות הגרפי אשר עומד לשירותו של הלקוח בכל עניין.
  • מהירות – ניתן להזמין תמונות על קנבס דרך האתר ולקבל תוצרת עבודה מהיום למחר באיסוף עצמי או לשלוח באמצעות שליח לכל רחבי הארץ בתוספת תשלום.
  • שירות – מתוך הבנה שלכל תמונה על קנבס יש את הערך הרגשי שלה, אנו נותנים יחס מכבד, אדיב וקשוב.
  • ניסיון – הותק בתחום מאפשר לנו לדעת להתאים עבור הלקוח את מוצר תמונות קנבס הטוב ביותר עבורו.

ומעל הכל HAHA – מה שמתחיל בחיוך נגמר בחיוך ועל זאת אנחנו מתחייבים.