מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים – זיכרונות שנשארים אתכם כל החיים

אחת הדרכים לגרום לאורחים שלכם לזכור את האירוע שלכם היא באמצעות מגנטים לאירועים.

הסטטיסטיקה מראה שבאירועים אנשים זוכרים בעיקר את הפרטים הקטנים, את השיר שבחרו לסלואו, את סגנון הקיפול של המפית, איזה כריות היו בלאונג’ החיצוני ואת נחשי הגומי על הבר. אמנם אלו פרטים קטנים, אבל יש מאחוריהם חשיבה והשקעה גדולה. לכן אחת הפינות האהובות ביותר היא פינת המגנטים עמוסת התמונות מולה נעמדים האורחים לחפש את עצמם, זו גם אחת המזכרות שאנשים הכי אוהבים לקחת הביתה.

האירוע נוצץ – ומגנטים דהויים? 

אין דבר מאכזב יותר מאשר לראות תמונות מאירוע שהשקעתם בו מאות אלפי שקלים, דהויות, נטולות צבע, מתקפלות וסדוקות. כאשר חוסכים על מגנטים בטווח הקצר פוגעים בזיכרון של האירוע לטווח הארוך. דמיינו איך מרגיש אורח שלכם שרואה את תמונת המגנט שלו תלויה על המקרר, דהויה ומקומטת באופן לא מחמיא. במקום להרגיש שחשבתם עליו הוא מרגיש, שלא היה לכם אכפת ממנו, ושבמקום להשקיע בצלם מגנטים לאירועים באיכות מעולה, בחרתם לחסוך עליו. תחושה כזו גורמת לכל ההשקעה הגדולה שעשיתם באירוע להישכח  ומשאירה טעם רע בפה.

למגנט את החוויה הכי טובה!

אנחנו בחיוכים לא מתפשרים על איכות בכל סוג חומר אותו אנו בוחרים. חשוב לנו שהמוצרים שאנו מספקים יהיו באיכות הכי גבוהה שניתן!

בחרתם מגנטים לאירועים בחיוכים - קיבלתם :

 • ✔ מגנטים באיכות מעולה שאינם דוהים אף פעם!
 • ✔ ניתן לשלב סגנונות שונים של הדפסה וצילום מגנטים כמו פולרויד
 • ✔ צילום והדפסת מגנטים עם כיתוב ועיצוב גרפי.
 • ✔ מגנטים מודפסים עם מסגרת מעוצבת.
 • ✔ מגנטים בסגנון מט או מגנט עם נייר נצנצים.

המגנטים שלנו יכולים להגיע בגדלים שונים מבלי לאבד מאיכות הצילום כי אנו משתמשים בדיו מקורי המותאם לסוג המצלמה עמה אנו מצלמים. כמו כן, על מנת לוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותר אנו שולחים את צוות הצילום המקצועי שלנו, צוות מיומן אשר יודע להשתלב באירוע מבלי לבלוט, ללכוד את אותם רגעים מיוחדים, מרגשים או מצחיקים ולספק לאורחים חוויה ממגנטת של תמונת מזכרת מופלאה על גבי מגנט איכותי.

רוצים לתת ללקוחות שלכם זיכרונות שנשארים? רוצים לבחור מגנטים מיוחדים לאירוע?  חיוכים – אירועים שלא שוכחים

  052-3401883 רדמילה
  054-3355867 בוריס

  מוזמנים גם לבחור הדפסות על קנבס או הדפסות על זכוכית
  הזמנות ישירות מאתר שלנו!