הדפסה על קנבס 50X70

הדפסות קנבס 50X70 להדפסת תמונות משפחתיות וחללים גדולים

בעבר כשרצינו לתלות תמונות של המשפחה בבית, בעבר, כשהיינו רוצים תמונה משפחתית מהודרת היינו הולכים לסטודיו הקרוב או מזמינים צלם הביתה, הוא היה מצלם אותנו, מדפיס את הפילם לתמונה מודפסת, היינו ממסגרים את התמונה ותולים בבית, בחדר במסדרון או במשרד..
זה יכול היה לקחת שבועות..

היום יש פתרונות הרבה יותר מהירים ואיכותיים לצורך הכנת תמונות משפחה, כשהפתרון הטוב ביותר עבור תמונה משפחתית מהודרת הוא הדפסות קנבס 50X70, כפי שאנחנו מציעים לכם.

הדפסת תמונות משפחתיות על קנבס 50X70

הרעיון הוא מאוד פשוט, אתם שולחים תמונה של המשפחה לאתר, זו יכולה להיות תמונה שאתם צילמתם בעצמכם או תמונה שצולמה על ידי צלם מקצועי באירוע או הופעה. אתם יכולים להחליט היכן ומתי לצלם את התמונה לפי ראות עיניכם כמובן. אנחנו נקבל את התמונה, נעבור עליה, נערוך בה תיקונים ושיפורים קלים, ולאחר מכן, נדפיס אותה על בד קנבס חלק ונקי. הבד יעניק לתמונה מראה ייחודי.

מצד אחד הוא ישמור על האותנטיות של התמונה, מצד שני, הוא יעניק לה גוון אומנותי. כל זה מתרחש תוך מספר ימים, וכך בסיום התהליך אתם תוכלו לתלות את התמונה על הקיר ולהציג את משפחתכם היפה לכל מי שמגיע אליכם הביתה. הדפסות תמונות על קנבס מחזיקות שנים רבות, כך תוכלו ליהנות ממנה כמה שאתם רוצים.

חשוב לומר, כמו בכל הדפסת תמונה על קנבס, גם במקרה של הדפסות קנבס 50X70, ניתן לבצע שינויים שונים בשביל שהתמונה תהיה יפה ואיכותית, וכן ניתן לתלות אותה במסגרת מסוימת או בלי מסגרת, זאת על פי בחירתכם.

איך מזמינים הדפסות קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים – הדפסות ואטרקציות לאירועים