הדפסת תמונות על זכוכית באשדוד

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בשימוש בהדפסות על זכוכית. בתי דפוס רבים ברחבי הארץ החלו להציע שירותי הדפסה שכאלה, הן עבור גורמים פרטיים והן עבור גורמים עסקיים ומקצועיים. בדומה להדפסות על קנבס, הרי שהדפסות על זכוכית מהוות שירות אטרקטיבי לצרכים מגוונים ולכן רבים משתמשים בהם.

הדפסות זכוכית באשדוד נעשות על גבי זכוכית מסוגים מגוונים, החל מזכוכית רגילה ועד זכוכית משוריינת ואחרות. הרעיון הוא לקחת זכוכית ועל גביה להדפיס אלמנטים שונים, החל מאלמנטים טקסטואליים וצורניים. מדובר על אלמנטים שיכולים להשתלב בעיצוב הכללי של המקום או לעמוד בפני עצמם, כמו כן, מדובר באלמנטים אשר יכולים להיות בעלי משמעות אישית או פרסומית-שיווקית.

תהליך ההדפסה הוא פשוט, שכן הוא מזכיר בעיקרון שלו הדפסות על קנבס. הלקוח שולח קובץ אל בית הדפוס, ושם מבצעים את ההדפסה של הקובץ על גבי זכוכית. לאחר ביצוע ההדפסה מתבצע תיקון שלה, כך שהאיכות תהיה גבוהה והרזולוציה תהיה איכותית.

לפני שניכנס לשאלה, מדוע נכון להשתמש באופציה של הדפסות על זכוכית, חשוב להדגיש, ניתן למצוא בתי דפוס שמבצעים הדפסות על זכוכית באשדוד ובערים גדולות וקטנות בישראל. בתי דפוס רבים מכירים בעובדה, שכיום הלקוחות שלהם לא מחפשים עוד רק אפשרות הדפסה על נייר או על אלמנטים אחרים, למשל קנבס, אלא גם אפשרות הדפסה על חומרים שונים ומיוחדים, ולכן אנחנו יכולים לראות אפשרות בתי דפוס שמתמחים בהדפסות על זכוכית , אפילו במקרים של בתי דפוס קטנים.

מתי נשתמש באפשרות של הדפסות על זכוכית

כל אחד מאיתנו יכול להסתובב במרחב הציבורי ולראות דוגמאות שונות של הדפסות על זכוכית, מבלי שהוא יצטרך לחפש הרבה. הדוגמא הקלאסית היא הדפסות על גבי דלתות זכוכית, הדפסות של שמות או פרטי מידע אחרים. כך נוהגים במשרדים ובחנויות רבות.

זו כמובן רק אופציה אחת, שכן אפשר למצוא אפשרויות נוספות, הבולטת שבהן היא הדפסה על גבי מוצרי זכוכית שונים אשר נמכרים לקהל הרחב. לפעמים מדובר בהדפסות פשוטות ולעיתים בהדפסות שכוללות מלל רב וגם צורות מגוונות.

הדפסות נוי על זכוכית

עוד דוגמא טובה לשימוש באפשרות של הדפסות על זכוכית אפשר למצוא בקישוטים שונים לבית ולמשרד. הדפסות על זכוכית במקרה כזה, יכולות להתבצע באמצעות אלמנטים מגוונים, החל מהדפסות מילים, צורות, סימנים, חיות, דמויות ואפילו הדפסות ויטראז’ים או יצירות אומנות שונות. הכל תלוי בגודל השטח שעומד לרשותנו וכן ביכולת של בית הדפוס לבצע את ההדפסה בצורה נכונה.

חשוב לומר, ככל שההדפסה תהיה גדולה ורחבה יותר, כך יהיה קשה יותר לבצע אותה ועל כן נידרש לאנשי מקצוע ברמה גבוהה וכן למדפסות איכותיות שיוכלו לעמוד בדרישות הצבע והתוואי של ההדפסה, על מנת ליהנות מתוצאה איכותית ללא פגמים וללא שום סימן מסגיר.

איך מזמינים תמונה על זכוכית?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על זכוכית
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺