הדפסת תמונות קולאז' על קנבס

מדוע להסתפק בתמונה אחת אם אפשר לבחור מספר תמונות ולקבץ אותן ביחד לקולאז’? מדוע לתלות תמונה אחת ליד השנייה, אם אפשר לחסוך בשטח, בעזרת בחירה של מספר תמונות אשר יתקבצו יחד בתוך מסגרת של תמונה אחת.

כל זה ניתן לעשות באמצעות הדפסת קולאז’ תמונות על קנבס, אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר כיום להדפסת תמונות. אנחנו יכולים למצוא קולאז’ים של תמונות בשורה של בתי מגורים, בתי עסק, מוסדות ציבור ועוד. בדרך כלל ההחלטה לבחור קולאז’ של תמונות נובעת מהעובדה, שקיים מגוון רחב מהן, ובמקום לבחור תמונה אחת על פני השנייה, מחליטים לאסוף קובץ של תמונות ולהדפיס אותן יחד אל תוך מסגרת אחת.

אין צורך להתלבט בין התמונות - שלבו אותן בקולאז' מעוצב

כשמחליטים לעצב תמונות לקולאז’ ולהדפיסן על קנבס, יש לוודא שהתמונות משתלבות אחת בשנייה, מבלי שייגרם להן נזק, התמונות אמורות להשתלב גם מבחינת הצבע, האיכות, והסגנון. כך יהיה ניתן להסתכל עליהן כמקשה אחת, למרות ההבדלים ביניהן.

הדפסות קולאז’ על קנבס הן מאוד פופולאריות, בין היתר בזכות העובדה שקנבס הוא חומר איכותי, אשר מחזיק מעמד זמן רב ושומר היטב על החומר שמודפס עליו. זו הסיבה שהדפסת תמונות על קנבס, בין אם זה במסגרת קולאז’ או הדפסת תמונה בודדת, נשמרת היטב וניתן לראות את האיכות של ההדפסה לאורך שנים רבות. לכן אין מה לחשוש, כשמדפיסים מספר תמונות אל תוך קולאז’, האיכות שלהן תישמר והתמונות ייראו מאוד יפות בתוכו.

אם אתם רוצים קולאז’ ייחודי ומעוצב, פנו אלינו והגרפיקאים שלנו, שיבצעו עבורכם את עבודת העיצוב, ואנו נדפיס את התמונה על קנבס איכותי ונשלח אליכם עד הבית!

איך מזמינים קולאז' מעוצב על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה.
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חהחה קנבס