פסיפס תמונות על קנבס

להצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס:

חיפשתי מקום מקצועי שעושה הדפסות על קנבס והגעתי למקום הזה, בכל התהליך של העיצוב וסידור התמונות האיכותיות, שיגעתי בלי סוף בהודעות ובשאלות, ולכל שאלה קיבלתי ישר מענה מהיר מדויק ומקצועי, גם בשעות לא שעות. המוצר הגיע במהירות ובאיכות גבוהה, אין ספק שאני יחזור ואמליץ, תודה רבה לכם!
המלצה הדפסות זכוכית - עמי קלנטר, ביקורת | חיוכים - הדפסות
עמי קלנטר
ממליצה בחום ואהבה על חיוכים ! מהרגע הראשון ידעתי שאני בידיים טובות. מהטלפון הראשון בו קיבלתי שירות אדיב ומהיר, הסבר מפורט ועזרה בבחירה של תמונה מדהימה לסלון, המודפסת על 4 זכוכיות ענקיות! שירות אדיב והתוצאה פשוט מדהימה ואיכותית! בזכותם הגשמתי חלום והבאתי את הטבע הביתה 😊
המלצה על הדפסות זכוכית גדולות, אורנית זילקר בר, ביקורת | חיוכים - הדפסות
אורנית זילקר בר
השירות הכי טוב שקיבלתי אי פעם. הזמנתי 3 פעמים את מוצר הדפסה על זכוכית של חיוכים ובכל פעם הופתעתי מחדש על רמת השירות, איכות המוצר, עיצוב מקצועי, והכי חשוב זמן ההכנה המהיר! הדפסה הכי איכותית שיש, זכוכית עבה, עמידה וחזקה בעיצוב מקצועי שמוציא את הרעיון שלך יותר יפה ממה שדמיינת בכלל! בפעם האחרונה שהזמנתי המוצר הגיע אליי מהחנות בדרום עד לכפר תבור (בצפון) עם משלוח עד לפתח הבית- ב24 שעות בלבד מרגע ההזמנה. מטורף!!! ומעבר לכך, רוצה לפרגן באופן אישי לרדמילה המדהימה על שירותיות שלא פגשתי בשום מקום, על יחס אישי, מקצועי ואדיב. פעם שלישית ובהחלט לא אחרונה ♥️ תודה רבה לכם! אלופים. ולכל מי שמתלבט תחסכו את הזמן הם מס 1 בארץ מצפון ועד דרום ♥️
השירות הכי טוב שקיבלתי! המלצה: בתא,ל ביקורת | חיוכים - הדפסות קנבס
בת אל אשוול

פסיפס תמונות על קנבס

הדפסות על קנבס בחלקים שונים | חיוכים - הדפסות על קנבסאחד היתרונות הגדולים של הדפסות בעת הזאת, היא האפשרות שלנו ליהנות מיצירת פסיפסים רחבים, כלומר, אנחנו לא צריכים עוד להסתפק רק בהדפסה של תמונה בודדה על קנבס או על זכוכית, אנחנויכולים להדפיס מגוון תמונות וליצור פסיפס של גבי קנבס וכן על גבי זכוכית.

פסיפסים אלו יכולים לשרת אותנו בדרכים שונות, בין אם זה לעיצוב הבית או המשרד, לשיווק ופרסום, מתנות ועוד. אנחנו יכולים לייצר פסיפסים על פי מגוון רחב של תמונות בצבעים ובגדלים שונים, תמונות שיכולות לספר סיפור שלם או פשוט להיות מונחות אחת ליד השנייה בלי קשר, מתוך כוונה לספק לנו אפשרות לראות מספר תמונות בבת אחת ולא תמונה בודדת בכל פעם מחדש.

פסיפס יכול להיווצר על ידנו במחשב, באמצעות תוכנות מיוחדות, וכך אנחנו יוצרים קובץ שבהמשך נוכל לשלוח אותו אל בית הדפוס לצורך הדפסה. חשוב להדגיש, כשאנחנו יוצרים פסיפס, עלינו לשים לב לפרטים שונים, גם אם הם קטנים ומובנים מאליהם, למשל, כמות התמונות שאנחנו מכניסים לתוכו, גודל התמונות, הצבעים שלהן ועוד.

כמו שציינו, אפשר לעשות פסיפס על קנבס אך גם אפשר ליצור פסיפס על זכוכית. גם כאן זה יכול לשאת אותנו בדרכים שונות, בין אם זה לצורך עיצוב הבית או המשרד, פרסום, שיווק, מתנה ועוד. השיטה של ההדפסת תמונות פסיפס איננה שונה באופן מהותי מהדפסות קנבס, אנחנו מדפיסים את הפסיפס על נייר אותו מדביקים על גבי הזכוכית או לחילופין, מדפיסים ישירות על זכוכית בעזרת מדפסת מיוחדת.

כיצד יוצרים פסיפס בצורה חכמה

בשביל ליהנות מפסיפס תמונות על קנבס, איכותי ומרשים, צריך לדעת כיצד לבחור את התמונות בצורה נכונה. לשם כך צריך להחליט קודם לכן, באיזה גודל אנחנו רוצים את התמונה הגדולה, באיזה גודל אנחנו רוצים שיהיה הקנבס. לאחר מכן אנחנו יכולים להחליט בשאלה, כמה תמונות יהיו בתוכו.

בחירת כמות התמונות והגודל שלהן, תתבצע בצורה כזו, שאנחנו אמורים להתייחס ולשים לב לכך שכל תמונה תהיה ברורה וחדה, שיהיה ניתן לראות אותה בצורה נקייה בלי טשטושים או כל דבר אחר.

לאחר מכן, אנחנו צריכים להחליט אילו תמונות להכניס אל תוך הפסיפס. רצוי שהתמונות יוכלו להשתלב אחת עם השנייה, באופן כזה שהן יהיו מותאמות מבחינת הצבעים, גודל וכן אופי התמונות, מה הן כוללות ומה בדיוק הן מספרות. הפסיפס תמונות, לעומת קולאז' על קנבס, מסודר ויוצר צורת מסגרת.

בדרך כלל פסיפס אמור לספר סיפור, לא משנה אם זה סיפור משפחתי, לאומי, עסקי או כל סיפור אחר. לכן צריך שיהיה קשר בין התמונות, חוט מקשר ביניהן. אי אפשר שהתמונות יהיו נפרדות ונטולות הקשר. לכן אנחנו נבחר אך ורק תמונות שיתאימו אחת לשנייה מכל ההיבטים, ויוכלו להתאים לעיצוב החלל בו אנחנו מתכוונים לתלות ולהציג אותו.

כבר בחרתם לעצמכם תמונות יפות?

היכנסו לגלריות שלנו באתר, ובחרו לכם את התמונה המושלמת להדפסה:

עכשיו רק צריך להחליט אם להדפיס על קנבס או זכוכית
יש לכם שאלות? אל תהססו – צרו קשר:
בטלפון: 052-3401883 
בוואטסאפ

שתפו אחרים באמצעות

מאמרים נוספים