שאלות נפוצות על הדפסת תמונות על קנבס

ממה עשוי בד הקנבס?

בד קנבס הוא הבד בו משתמשים ציירים לציור, כעת בעזרת ההתפתחות הטכנולוגית ניתן להשתמש בבד הייחודי הזה גם להדפסת תמונות על קנבס, יתרונו העיקרי הוא במראה האומנותי אשר הוא מייצר.

למה הכוונה בסגנון מתיחה?

בהדפסה על קנבס משתמשים בשלושה סגנונות מתיחה:
* עיטוף קלאסי – סגנון רגיל עם מסגרת לבנה על הקנבס
* עיטוף המשך – אשר משמעותו היא שהתמונה ממשיכה גם על גבי המסגרת.
* עיטוף צבעוני ללא המשך – אשר משמעותו היא שלתמונת הקנבס יש מסגרת בצבע נפרד אשר מותאם לצבעי התמונה.

האם קנבס באמת מחזיק לאורך זמן?

חהחה קנבס משתמשים בטכנולוגיה החדשה, אשר מבטיחה איכות מרבית ומתחייבת לשמירה על הצבע למשך עשרות שנים. תנאי תאורה ביתיים הינם המפתח לשמירה נכונה על תמונת קנבס.

מהו התהליך להדפסת תמונה על קנבס?

ראשית מעלה הלקוח לאתר תמונה שצילם באיכות טובה, לאחר מכן הצוות הגרפי שלנו משפר את האיכות באמצעות עבודה על הצבעים ותיקונים מינוריים ולבסוף התמונה מודפסת, ב-‘חיוכים – אטרקציות לאירועים‘ משתמשים במדפסת EPSON ULTRACHROME K3 ובד קנבס וצבעים מקוריים של EPSON על מנת לקבל את התוצאה הכי טובה שניתן.

האם ניתן להדפיס קולאז' על קנבס?

ניתן לקחת מבחר תמונות שהלקוח מעלה  ולייצר קולאז’ באופן עצמאי וניתן גם להיעזר בשירותיו של הצוות הגרפי שלנו ליצירת קולאז’ במיוחד בשבילך, בעלות נוספת . כך או כך הדפסת קולאז’ על קנבס מגדיל את ההנאה ומשאיר את האיכות.

האם ניתן לעשות שינויים בתמונה קיימת?

אפשר להיעזר בצוות הגרפי שלנו ולעשות כל מיני סוגי שינויים בתמונה. בצבעים, לדוגמא, ניתן להחליף, להדגיש או להמיר שחור/ לבן או צבעי הספיה.

כמה זמן לוקח להדפסה על קנבס להיות מוכנה?

אנחנו מתחייבים על עמידה בזמנים של מהיום למחר במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הקנבס בעצמו – אנו יושבים בצומת כנות ומשרתים לקוחות מאיזור: אשדוד, גן יבנה, רחובות גדרה והישובים מסביב. במידה ואין ביכולתכם לאסוף בעצמכם יש לנו שירות משלוחים לכל הארץ, הדפסה ואספקה של הדפסות קנבס או הדפסות על זכוכית בתוך 7 ימי עבודה מיום אישור תשלום וקבלת קובץ תמונה.

האם ניתן להשתמש בקנבס בחדרי ילדים?

כן. ממש כמו הציירים, איכות הבד וצבעי המים בהם אנו משתמשים הופכים תמונות על קנבס למוצר בטוח לשימוש בקרבת ילדים ללא חשש.

יש לכם שאלה? נשמח לענות גם באופן אישי!
צוות חיוכים – הדפסות ואטרקציות לאירועים