אותיות מצחיקות

ליין של אותיות מעוצבות לחדרי ילדים – הדפסת תמונה עם שם על קנבס או זכוכית

ההתפתחויות בעולם הצילום הדיגיטלי ובכלל מאפשרות אופציות רבות בעיצוב התמונות, בין היתר אנחנו יכולים אפשרות להדפסת תמונה עם שם. תמונות אלו יכולות לשמש כשימוש פרטי וכן כשימוש מסחרי, שיווקי.

הדפסת תמונה עם שם מאפשרת להוסיף כיתובים שונים על גבי התמונה, כיתובים אלו יכולים להיות משפטי אהבה, משפטי סיכום, אינפורמציה, משפטי שיווק ופרסום ועוד. הרעיון יכול לצאת לפועל באמצעות הדפסות על קנבס או על זכוכית של אותיות וכן ניתן להוסיף להן מספרים, סימנים ועוד.

 

הדפסת תמונה עם שם – מתנה מושלמת לחדר ילדים

ניתן להדפיס את תמונת הילד או הילדה עם השם שלהם וכן עם ברכה מיוחדת, ניתן גם לבצע הדפסה על קנבס של אותיות בלבד, על מנת לעזור להם ללמוד אותן. האותיות יכולות להיות מודפסות בצורה משעשעת וצבעונית עם חיות ודוגמאות אחרות. כמו כן ניתן להדפיס תמונה עם שם כמתנה ליום הולדת, יום נישואין, מתנת שחרור מהצבא, וכן לשימושים מסחריים רבים עבור כל חנות,משרד או בית עסק אחר.

הדפסת תמונה באופן כזה מתבצעת על ידינו, כשאת התמונה והכיתוב ניתן לשלוח אלינו ישירות דרך הזמנה באתר, הגרפיקאים שלנו יבצעו את תהליך העיצוב והעימוד של התמונה ולאחר מכן היא תרד אל הדפוס. כאמור ניתן לבצע הדפסת שם על תמונה הן בדפוס על גבי זכוכית או קנבס.

כל-האותיות - תמונות עם שם | חיוכים - הדפסות על קנבס

קנבס מודפס עם שם

35X80

מחיר: 190 ₪

תמונות עם שמות פרטיים | חיוכים - הדפסות על קנבס

הדפסת קנבס עם שם

58X25

מחיר: 150 ₪

תמונות שם | חיוכים - הדפסות על קנבס

הדפסת תמונה עם שם

20X46

מחיר: 130 ₪

תמונות עם שם | חיוכים - הדפסות על קנבס