תמונות על קנבס 100X100

בלא מעט בתים אנחנו יכולים למצוא היום בסלון, במקום יצירות אומנות קנויות, תמונות על קנבס שהודפסו בגודל 100X100, מדובר על תמונות שיכולות לתפוס קיר שלם ולכן הן פריט העיצוב העיקרי של החדר והדבר הראשון שאנשים שמים לב אליו.

בדרך כלל הדפסות על קנבס 100X100, מבוססות על תמונות משפחתיות, רגילות או פסיפס, וכן על תמונות נוף או יצירות אומנות של אמנים שונים. מאחר ואיכות ההדפסה על גבי בד קנבס היא מאוד גבוהה, הרי שאנשים רבים בוחרים בשיטה זו לצורך הדפסה של תמונות הן אישיות והן אחרות.

הדפסות קנבס לעיצוב פנים הבית

בשביל להדפיס תמונות קנבס בגודל 100X100 יש להיעזר בבתי דפוס מובילים ומקצועיים שמתמחים בהדפסות קנבס. בתי דפוס אלו מקבלים תמונות דרך המייל, ובעזרת טכנאי הדפסות שעובר על התמונה ומתקן אותה כך שתתאים להדפסה, הוא מבצע את העבודה, כך שהתוצר הסופי שלה הוא מאוד איכותי וברמה גבוה.

יש לציין שהדפסות קנבס 100X100 הן מאוד פופולאריות בהיבטים שונים, הן לצרכים ביתיים, עיצוב פנים של בית או משרד, אך גם לצרכים אחרים. מאחר ומדובר בהדפסות ברמה גבוהה מאוד, אז אפשר להבין מדוע יותר ויותר אנשים מעדיפים להשתמש בשיטה זו לצורך הדפסה של פריטים שונים. חשוב עוד לומר, שהדפסה זו מתבצעת ברזולוציה מאוד גבוהה, כשבסיום ההדפסה יש שימוש בלכה על מנת לשמור על הצבע לתקופה ארוכה. כאמור ההדפסה מיועדת לשימושים שונים וכיום ניתן למצוא הדפסות בסדר גודל כזה בבתים ובמשרדים.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים