הדפסת תמונות קולאז' על זכוכית

אחד מסגנונות ההדפסה הפופולאריים ביותר כיום, הן הדפסות על זכוכית. בעזרת מדפסות דיגיטליות מיוחדות ניתן להדפיס תמונות וטקסטים על גבי משטחי זכוכית, אותן ניתן לתלות בבית או בעסק.

רבים מאלה אשר בוחרים להדפיס על גבי זכוכית, מבקשים להדפיס קולאז’ים של תמונות מסוגים שונים, ובכך ליצור פסיפס מרשים וייחודי. התמונות יכולות להיות צבעוניות וכן כאלה שמופיעות בשחור ולבן.

הייחוד של הדפסת קולאז’ על זכוכית הוא עצם זה, שהתמונות נראות מבריקות ומיוחדות, הצבע שלהן נשמר ואיכותן לא נפגעת. ניתן ליהנות משילוב ייחודי של צבעים ובכך יוצרים קולאז’ מרשים אשר יכול לקשט כל חלל בו מבקשים לתלות אותו.

קולאז' על זכוכית לעיצוב משרד או חלל הבית

בתי עסק נוהגים להשתמש בהדפסות קולאז’ על זכוכית, בשביל להציג פרויקטים, מוצרים או שירותים שונים שהם אחראים על פיתוחם, ייצורם ושיווקם. כך אין להם צורך לתלות שורה של תמונות מודפסות, על גבי זכוכית או על גבי קנבס. בצורה כזו ניתן ליצור קשר ייחודי בין התמונות השונות, ולשלב ביניהן בצורה מרשימה וברורה.

משפחות רבות נוהגות להדפיס קולאז’ על זכוכית של בני הבית, וכמו כן תמונות נוף או אומנות שונות, כאלה אשר יכולות לקשט את חלל הבית בצורה יפה. גם במקרה זה, ניתן למצוא הקשרים שונים וייחודים בין התמונות, באופן כזה שתהיה התאמה באיכות, צבע ובסגנון התמונות אשר מודפסות על גבי הזכוכית ויוצרות ביחד קולאז’ מרשים.

אם אתם רוצים קולאז’ ייחודי ומעוצב של תמונות נוי או תמונות בני המשפחה, פנו אלינו והגרפיקאים שלנו, שיעשו עבורכם את עבודת העיצוב, ואנו נדפיס את התמונה על זכוכית מיוחדת ונשלח אליכם בבטחה, עד הבית!

איך מזמינים קולאז' מעוצב על זכוכית?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה.
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺