הדפסת תמונה על קנבס 150X100

הדפסות תמונות על קנבס בגודל ממוצע של 150X100, הן דבר מאוד מקובל בעולם האומנות וכן בעולם השיווק והפרסום. מדובר על תמונות שמגיעות בגודל של קיר שלם ולכן נהוג להשתמש בהן במצבים שונים. בין היתר, גם לשימוש ביתי.

הדפסת תמונה על קנבס 150X100, יכול להתבצע בבתי דפוס שונים, בין היתר אנחנו יכולים למצוא הדפסות של מבנים, נופים, אנשים ועוד. כמובן שהתמונות המועדפות לתלייה בגודל כזה בבתים פרטיים הן של בני המשפחה, אך אנחנו יכולים למצוא תמונות רבות של מקומות ונופים, כאלה שבני המשפחה ביקרו בהם וכאלה שהיו שמחים לבקר שם.

הדפסות קנבס לשימוש אומנותי ומסחרי

הדפסת תמונה על קנבס היא תהליך מוכר וידוע, תהליך שהפך במהלך השנים לפופולארי מאוד, הרבה בזכות העובדה שהמדפסות אשר מתעסקות בהדפסות קנבס השתפרו מאוד וכיום ניתן ליהנות מהדפסות עם רזולוציית צבעים איכותית וגבוהה.

חשוב לציין עוד שהדפסת תמונות על קנבס מאוד פופולארית גם לשימוש מסחרי, משרדים רבים משתמשים באפשרות זו ובפרט באפשרות של הדפסת תמונות על קנבס 150X100, לצורך שיווק ופרסום, למשל, הדפסות על קנבס של תמונות ומודלים של פרויקטים שונים שברצונם לשווק ולפרסם. כמו כן אפשר למצוא הדפסות של דגמי מוצרים מסוגים שונים. כמובן שהדבר תלוי באופן הפרסום שרוצים לערוך. יש לציין מאחר ומדובר על תמונה עצומה בשטחה, הרי שהיא חייבת להתבצע ברזולוציה הטובה ביותר וללא כל פגם.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים