הדפסות על קנבס 70X100

הדפסות קנבס 70X100 פותחות פתח נרחב למי שמעוניין בהן בשביל להדפיס תמונות מסוגים שונים, הן תמונות פורטרט, תמונות משפחתיות, קולאז’ים, תמונות של נופים, אמצעים ופרטים. כל אחת מהתמונות היא ייחודית מטיבה ויכולה לעצב ולקשט את החדר בו מחליטים לתלות אותה.

הדפסת תמונות על קנבס הן אינן דבר חדש, אמנים רבים השתמשו בהדפסות בגודל זה ובגדלים אחרים על מנת לשכפל עבודות שונות שלהם. במהלך השנים אנחנו יכולים לראות פריחה בתחום של הדפסות קנבס, כולל בגודל המדובר, בזכות השימוש המקיף במדפסות דיגיטליות מתקדמות. מדפסות אלו מאפשרות להדפיס תמונות בסדרי גודל שונים, כולל בסדר גודל של 70X100 וכן בזכות תוכנות שונות שמאפשרות עריכה ועיצוב התמונה בשיטות מתקדמות.

הדפסות קנבס לרוחב - סיפור פנורמי מעוצב

הדפסות קנבס יכולות להתאים לעיצוב הבית בחדריו השונים, וכן לעיצוב משרדים ומבנים מסחריים או עסקיים שונים. לא מעט גורמים עסקיים משתמשים באפשרות של הדפסות קנבס לצורך תצוגת מיזמים, פרויקטים, מוצרים ועוד מגוון אלמנטים שיכולים לשמש לצורכי פרסום ושיווק. היתרון של הדפסות קנבס ובפרט בהדפסות של 70×100 הוא, שניתן לתלות את ההדפסות במקומות מגוונים, ניתן לערוך ולעצב את התמונות ולשמור על הייחוד שלהן בזמן שמתבצע הליך של תיקון צבעים ובכלל תיקון התמונה על פי הצורך.

חשוב לציין הדפסות קנבס מתבצעות בבתי דפוס מקצועיים ולכן הן מתבצעות בצורה איכותית, זו הסיבה שנהוג להשתמש בה גם לצרכים פרטיים וגם לצרכים מקצועיים.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים