הדפסת קנבס 40X60

הדפסת תמונה על קנבס בגודל 40X60 יכולה להתאים לחדרים שונים בבית ובמשרד.

על קנבס בגודל 40X60 מומלץ להדפיס תמונה של ילדי הבית, אפשר להדפיס תמונות נוף יפות שצילמתם או שרכשתם באינטרנט (ברישון כמובן), פרויקט שהעסק מבקש לשווק וקדם ועוד מגוון רחב מאוד של תמונות שונות.

הדפסת קנבס 40X60 – יתרונות

היתרון של הדפסת קנבס 40X60 הוא שניתן להדפיס מגוון רחב של תמונות ולהציב אותן אחד ליד השנייה, וליצור בכך שרשרת תמונות ייחודית ומרשימה.

כאשר בוחרים הדפסה על קנבס בגודל זה, יש לוודא שהמדפסות בהן התמונה מודפסת הן איכותיות, שומרות על דיו איכותי ומדפיסות ברזולוציה גבוהה. ככל שההדפסה תהיה יותר טובה ואיכותית כך התמונה תהיה הרבה יותר חדה ויפה ותעזור לשדרוג ועיצוב המקום.

את התמונה ניתן לשמור כבד קנבס מתוח על גבי עץ ולהוסיף סביב מסגרת ייחודית שתתאים לסוג התמונה ולעיצוב שלה. המסגרת יכולה להוסיף באופן ניכר לאיכות התמונה בכל מקום אשר מבקשים לתלות אותה.

ההחלטה איזו תמונה לתלות, תתקבל היא על פי סוג המקום בו רוצים לתלות אותה, מאחר ומדובר במידות קטנות, רצוי שהתמונה לא תכיל הרבה פרטים ומצד שני שיהיה בה פרט אחד או שניים שיתפסו את מרבית התמונה והיא תתרכז בהם. כך כל מי שמביט בתמונה יוכל להתרכז בפרט אחד וליהנות ממנו, הוא יהיה במרכז התמונה ימשוך את מרבית תשומת הלב, בין אם זה חיוך של ילד ובין אם זה פיסת נוף מרשימה.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים – אטרקציות לאירועים