הדפסת תמונה על קנבס 60X80

הדפסת תמונה על קנבס 60X80 – מומלץ לתמונות משפחתיות

הדפסת תמונת קנבס בגודל הזה נפוץ בקרב זוגות צעירים אשר מבקשים לקשט את חלל הבית בתמונות משפחתיות, באירועים חגיגיים ובזכרונות של רגעים שמחים ומאושרים.

כמו כן הדפסת תמונות בגודל זה נפוץ מאוד בקרב עסקים אשר מבקשים רוצים להציג פרויקטים שלהם בפני הלקוחות אשר מגיעים אליהם למשרד, מוזיאונים ואתרי אומנות אחרים אשר רוצים לתלות יצירות אומנות שונים וכן בקרב גורמים שונים אשר מבקשים להשתמש בתמונות בגודל זה לצורך קידום מכירות ושיווק.

היתרון בהדפסות קנבס בגודל 60x80

היתרון של תמונות בגודל 60×80, בוודאי כשמדובר בהדפסות על קנבס, זה שמדובר בתמונות איכותיות מאוד בגדלים מאוד רחבים ומאוד משמעותיים, כך שכל פרט בתמונה הוא מאוד ברור וקל מאוד להבחין בו. ניתן להשתמש בתמונות לצרכים שונים מחד ומאידך ליהנות מאיכות גבוהה מאוד. מאחר ומדובר בתמונה בגודל ניכר, הרי שניתן להכניס לתוכה אלמנטים שונים לפני ההדפסה, עם זה תמונות קולאז’ לצורך תלייה בבית ועם זה טקסטים או תמונות נוספות על גבי חלל זה, במקרה ומדובר בתמונה בגודל 60X80 לצורך תלייה במשרד או בכל מקום אחר לשם שיווק ופרסום.

הדפסת תמונה על קנבס 60X80, מתבצעת באמצעות מדפסת דיגיטלית שמאפשרת לנו ליהנות מהדפסות באיכות גבוהה מאוד עם רזולוציה איכותית, אשר קולטת כל פרט בתמונה בצורה ברורה וחדה, ובכך מאפשרת לנו ליהנות מיצירת אומנות של ממש.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים אטרקציות לאירועים