הדפסת תמונות על קנבס 60X90

כל מי שמכיר את העולם של הדפסות תמונות על קנבס יודע, שניתן למצוא גדלים שונים בהם ניתן להדפיס את התמונות, אפשר למצוא תמונות שניתן לשים בתוך מסגרת ולהעמיד על שולחן העבודה ויש תמונות שתופסות קיר שלם. תמונות קנבס 60X90, הן תמונות ממוצע בדרך כלל אשר נהוג לתלות אותן על הקיר בסלון או בחדרי השינה.

תמונה מודפסת אחת או יותר...

בדרך כלל השימוש בגודל זה של הדפסות קנבס מיועד לבתים בהם מעוניינים לתלות תמונות של ילדי הבית או של המשפחה כולה, וכן למשרדים וחנויות בהם רוצים לתלות תמונות של מוצרים ופריטים אחרים שהעסק מעוניין לשווק.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של הדפסות קנבס בגודל 60X90 באולמות תצוגה של עסקים שונים; ניתן להכניס בתמונה מודפסת במידות הנ”ל גם את התמונה עצמה וכן מלל מסוים, אפשר להדפיס רצף של תמונות המספרות סיפור, וכמו כן ניתן לחלק את התמונה לשניים בשביל להכניס שתי תמונות או ליצור ממנה קולאז’ של מספר תמונות במקביל.

כיום, בזכות השימוש במדפסות דיגיטליות ובזכות העובדה שניתן להדפיס את התמונות בצורה מהירה, שכן כל מה שצריך לעשות זה להעביר לבית הדפוס את התמונות דרך אתר האינטרנט, הרי שלא מעט משפחות ולא מעט עסקים וחברות בוחרים להשתמש בהדפסת תמונות על קנבס 60X90 וכן בגדלים אחרים, על פני פיתוח תמונות באופן רגיל. באופן כזה התמונות יוצאות הרבה יותר יפות ואיכותיות.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺