הדפסת תמונות על קנבס באשדוד

הדפסת תמונות על קנבס לצרכים פרטיים ועסקיים, הפכה זה מכבר לפופולארית מאוד. משפחות ובעלי עסקים רבים, משתמשים באופציה זו יותר ויותר, מאחר ובזכות מדפסות דיגיטליות מתקדמות, יש אפשרות להדפיס תמונות בגדלים וברזולוציות שונות, בצורה מאוד פשוטה ויעילה.

ניתן למצוא כיום בתי דפוס להדפסת תמונות על קנבס באשדוד והסביבה וכן בערים אחרות ברחבי הארץ. בתי דפוס אלו מציעים מגוון אפשרויות אטרקטיביות למי שמחפש הדפסות באיכות גבוהה. מייד נסביר מדוע ומתי משתמשים בשירותי הדפסת תמונות על קנבס, ואלו אפשרויות אטרקטיביות שונות מציעים בתי הדפוס ברחבי הארץ, ללקוחות שלהם.

לפני שנתחיל, נציין בקצרה, שהדפסת תמונות על קנבס הפכה אפשרית כתוצאה מהשינוי שחל בתחום המיחשוב בכלל והמדפסות בפרט. עצם זה שניתן לשלוח תמונות להדפסה אל בית הדפוס באמצעות המייל, פתחה אפשרות לשלוח מגוון סוגים של תמונות; הן משפחתיות, זוגיות, תמונות של נופים, מוצרים, פרויקטים ועוד, לצורך הדפסה מהירה ואיכותית. בעבר זה לא היה אפשרי, מאחר ולא היה ניתן לבצע את העברה הזאת. כיום בזכות האינטרנט ובזכות היכולת לשלוח את הקבצים ישירות להדפסה, כולל קבצים בגדלים של אלפי ועשרות אלפי קילובייט, יצרה את האפשרות להדפסה על גבי חומרים שונים, כולל הדפסה על קנבס.

מדוע בכלל אנחנו צריכים להדפיס תמונות על קנבס?

עד לפני לא מעט שנים, אמנים רבים היו מציירים על קנבס ולא פעם היו מודפסים העתקים של הציורים שלהם. כיום אנחנו יכולים להשתמש בקנבס להדפסה של תמונות משפחתיות ואחרות, אותן תמונות מהוות תחליף ראוי עבור אותן תמונות אומנות שבעבר קישטו את ביתנו (ועדיין מקשטות במקרים רבים).

הדפסות על קנבס החלו באיזור מרכז, והזמנתם ערכה שבועות ארוכים, יחד עם זאת מאז עידן המשלוחים באינטרנט, נפתחה האפשרות של הדפסת תמונות על קנבס באשדוד ובבתי דפוס אחרים, והאופציה להדפיס בצורה פשוטה ונוחה תמונות של בני המשפחה, ילדים, הורים וכדומה, ולתלות אותן על הקיר (או להציב בכל מקום אחר), נגישה לכולם. יתרה מזו, יש לנו אפשרות לבצע הדפסת תמונות קולאז’ על קנבס, וכן אפשרות לבצע הדפסות מסוגים אחרים. כל מה שאנחנו צריכים זה לבחור את התמונות הנכונות.

אופציה נוספת היא, תיקון התמונות. כיום אנחנו יכולים להשתמש בתוכנות שונות, נוסח פוטושופ בשביל להדפיס תמונות מגוונות שלנו באיכות גבוהה, הרבה יותר גבוהה מאיכות המקור. אנחנו יכולים להוסיף מוטיבים לתמונה ואנחנו יכולים לשנות אותה, הכל בהתאם לצרכים וליעדים שלנו.

השימוש בהדפסות קנבס, הוא לא רק לצרכים משפחתיים, אלא גם לצרכים עסקיים. חברות רבות משתמשות בקנבס לצורך הצגת תמונות של פרויקטים (למשל בתחום הבנייה), מוצרים, תמונות של עובדי החברה ועוד. מאחר וניתן למצוא תמונות קנבס גדולות עם מסגרות מיוחדות, אלה מהוות חלק משמעותי באותן אטרקציות ייחודיות שבתי הדפוס לצורך הדפסת תמונות על קנבס באשדוד ובערים אחרים מספקות הלקוחות שלהם, הרי שאותם עסקים נהנים מאפשרות להשתמש בתמונות אלו לפרסום בתוך ומחוץ לעסק.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺