הדפסת תמונות על קנבס באשקלון

הדפסות על קנבס בכלל, ובאשקלון בפרט, הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאוד, יש לכך סיבות שונות ומגוונות. מייד נסקור חלק מהסיבות ונציג אפשרויות שונות לשימוש בהדפסות אלה. חשוב לומר שבעקבות התפתחות של מדפסות דיגיטליות שונות וכן בעקבות פריסתם בכל הארץ של בתי דפוס אשר מבצעים הדפסות על קנבס במשלוחים גם לאשקלון, אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בשימוש בהדפסות אלה, במגזרים שונים ולצרכים מגוונים.

ההדפסות מתבצעות כאמור לצרכים מגוונים, הן ללקוחות פרטיים, משפחות, זוגות וילדים, והן ללקוחות עסקיים, בעלי עסקים, חברות וחנויות. הדפסות תמונות על קנבס מתבצעות באמצעות מדפסות איכותיות ודיגיטליות אשר ניתן אליהן חומרים להדפסה, אשר מודפסים על ידי אנשי מקצוע בבית הדפוס, בין אם הם המדפיסים או גרפיקאים שעובדים על תיקון ההדפסות.

לפני שנסביר לשם מה משתמשים בהדפסות על קנבס, חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא בתי דפוס רבים ברחבי הארץ אשר מבצעים כיום הדפסות על קנבס. ניתן למצוא אפשרויות שונות עבור הדפסת תמונות על קנבס באשקלון ובבתי דפוס בערים אחרות ברחבי הארץ. כיום רוב בתי הדפוס מציעים אפשרויות של הדפסה על קנבס, מאחר וכאמור, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים מעוניינים בהדפסות שכאלה.

לשם מה אפשר להשתמש בהדפסות על קנבס

בחלק זה, נחלק את אפשרויות השימוש בהדפסות על קנבס לחלקים שונים. החלק הראשון יהיה הדפסות לצרכים פרטיים והחלק השני הדפסות לצרכים עסקיים.

כשמדברים על הדפסות על קנבס לצרכים פרטיים, אפשר למצוא 2 סיבות עיקריות להדפסה.

הסיבה הראשונה, תמונת קנבס למתנה. לא פעם אנחנו יכולים לראות בני משפחה וחברים אשר מציעים הדפסות על קנבס אשר ניתנות למתנה. אלו יכולות להיות מתנות ליום הולדת, יום נישואין, סיום שלב בחיים (בית ספר, תיכון, צבא וכדומה) או לכל סיבה אחרת. מדובר על תמונות ייחודיות שונות, החל מתמונות נוף לבית או לסלון, מוצרים, תמונות פופ, פרופיל ועוד. ניתן למסגר את התמונות בשלל מסגרות ייחודיות, אשר מוסיפות נופך ייחודי לעיצוב שלהן.

הסיבה השנייה היא לתלות את התמונות בבית באופן עצמאי. מדובר על תמונות משפחתיות, תמונות של זוגות ועוד. בשנים האחרונות לא מעט זוגות מדפיסים תמונות של הילדים או של עצמם, בשביל לתלות על הקיר או להציב על השידה או בכל מקום אחר. הדפסות תמונות קנבס משפחתיות יכולות להיות מאוד מיוחדות, הן בזכות האיכות שלהן, הרזולוציה והצבעים הייחודים שלהן.

מבחינה עסקית, מקצועית, הרי שתמונות על קנבס מהוות בסיס לפרסום ושיווק. עסקים רבים משתמשים באפשרות זו לצורך הדפסת תמונות של מוצרים ופרויקטים. אנחנו יכולים למצוא בתי דפוס עבור הדפסות תמונות על קנבס באשקלון ובמקומות אחרים בארץ, אשר משרתים עסקים בגדלים שונים, החל ממפעלים, משרדים, חנויות ועוד מגוון עסקים בגדלים שונים. ניתן לתלות את התמונות בתוך העסק ומחוצה לו וכן באירועים שונים, למשל תערוכות, ירידים, כנסים ובעוד שורה של אירועים בהם העסק משתתף ומבקש לפרסם את עצמו.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺