תמונה מודפסת על קנבס 30x45

רוצים לעצב את הסלון מחדש? רוצים להכניס צבעים חדשים לחדר השינה? מעוניינים בתמונה מיוחדת של הילדים או של שאר בני המשפחה? זה הזמן לבחור תמונה מודפסת על קנבס בגודל 30×45, תמונה אשר יכולה לשנות את המראה של החדר ולהוסיף לו אלמנטים שקודם לכן לא היו בו.

לא מעט משפחות בוחרים להדפיס תמונות של ילדים ובני המשפחה על קנבס, אלו מחליפות את תמונות הפוטו הישנות או את הציורים הקלאסיים אותם היה נהוג לתלות במקומות בולטים בבית בשביל להציג את בני המשפחה. כיום נהוג להדפיס תמונות על קנבס בגדלים שונים, ביניהם 30X45, מתוך כוונה להציג את המשפחה בשלל צבעים ייחודים ומרשימים.

הייחודיות של תמונה מודפסת על קנבס 30x45

הייחוד של הדפסות על קנבס הן, שמדובר בהדפסות שמתבצעות בעזרת מדפסות דיגיטליות איכותיות אשר מאפשרות לשמור על הצבעים המקוריים ולהדגיש אותם בצורה איכותיות.

הדפסת תמונה על קנבס בגודל 30X45 או בגדלים אחרים, יכולות להתבצע באופן כזה שהתמונה תעבור תהליך עריכה ייחודי ולאחר מכן תודפס בעזרת המדפסת בצורה ייחודית כך שהתמונה תצא ריאליסטית מאוד, אומנותית ומרשימה, כך שברגע שהיא תתלה על הקיר, יהיה נעים להסתכל עליה.

המדפסות כיום מסוגלות להדפיס את התמונה ברזולוציה מאוד גבוהה ולשמור על איכותה הגבוהה. זה מאפשר לכל מי שרוצה להביט בתמונה וליהנות מהמראה שלה, אשר מזכיר תמונה אמיתית לכל דבר גם אם מדובר בתמונה משוכפלת או ביצירה מועתקת.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים אטרקציות לאירועים