תמונות מודפסות על קנבס במידות 35X50

אין דבר שהורים יותר אוהבים מאשר לצלם את ילדיהם הקטנים, מכל זווית אפשרית הם מצלמים אותם, בכל פעולה אפשרית, הם דואגים לתעד אותם כל הזמן ללא הפסקה. חלק מהתמונות נשארות בפלאפון, חלק עוברות למחשב, חלקן מועברות במתנה לסבים ולסבתות, תמונות אחרות נשלחות ישר אל אלבום התמונה הדיגיטלי המיוחד שהם מפיקים, ובמקרים שונים התמונות מודפסות על קנבס 35X30 ונתלות בסלון הבית, במסדרון ובחדרים אחרים.

תמונות מודפסות למגוון שימושים

תמונות מודפסות על קנבס בגודל 35X30, ניתן להדפיס בבתי דפוס אחרי ששולחים להן תמונות שונות שרוצים להדפיס, בגודל הזה. בדרך כלל, מדובר בתמונת קנבס למתנה או תמונה בודדת אשר מעוניינים לתלות אותה על הקיר. התמונה נשלחת באיכות מסוימת ובית הדפוס דואג לערוך ולתקן במידת הצורך, לפני שהוא שולח את התמונה אל המדפסת הדיגיטלית במטרה להדפיס.

גודל הדפסה 35X30 אינן מיועדות רק למשפחות שמבקשות לתלות תמונות של ילדיהן, אלא המידות מתאימות גם למשרדים ועסקים שמעוניינים לעצב את המקום שלהן בעזרת מגוון תמונות מודפסות על קנבס של פריטים שונים. כמו כן אפשר למצוא בבתים רבים תמונות בגודל זה ולא בהכרח של הילדים, למשל תמונות של בני זוג מהחתונה או מטיול לחו”ל. היתרון בתמונות אלו, שהן אינן גדולות מדי אז אפשר לתלות שורה של תמונות בגודל הזה אך הן אינן קטנות מדי, אז ניתן להבחין בכל פרט בתמונה וליהנות מהיופי שלהן כפי שהוא בא לידי ביטוי בהדפסה.

איך מזמינים הדפסה על קנבס?

  1. נכנסים לטופס ההזמנה ובוחרים את גודל התמונה שאותה תרצו לשלוח להדפסה על קנבס
  2. בוחרים את הקבצים באיכות הכי גבוהה שיש לכם, ומעלים את הקבצים להדפסה דרך טופס ההזמנה
  3. מוסיפים הערות ובקשות (אם יש) ושולחים את ההזמנה!


רוצים להתייעץ עם הצוות שלנו?

זקוקים להסבר על אופן ההזמנה?

בכל שאלה צרו עמנו קשר ונשמח לעזור;
08-9100917 , 052-3401883


צוות חיוכים ☺